Kariera na TGE Drukuj +

Oferty pracy na TGE

2017-07-15 Szanowni Państwo TGE poszukuje osoby na poniższe stanowisko:

Główny Specjalista w Biurze Zarządu
Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie

Opis stanowiska:

  • Organizacja i obsługa statutowych organów Spółki;
  • Zapewnienie wsparcia organizacji pracy w Spółce;
  • Zapewnienie komunikacji korporacyjnej;
  • Zapewnienie technicznego zabezpieczenia funkcjonowania jednostek organizacyjnych Spółki.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe;
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Windows 7-10;
  • Biegła znajomość MS Office – w szczególności Excel, Power Point;
  • Bardzo dobra umiejętność posługiwania się językiem angielskim w mowie i w piśmie (np. obsługa korespondencji zagranicznej);
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dotrzymywanie realizacji terminów realizacji zadań;
  • Wysoka dokładność w realizacji powierzonych zadań;
  • Samodzielność w pracy i wysoka komunikatywność;
  • Prawo jazdy kat. B;
  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych.

Mile widziane:

  • Inne języki.

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań, ciekawą i rozwojową pracę na pełen etat, w dynamicznie rozwijającym się i ambitnym zespole, udział w szkoleniach, dalsze możliwości rozwoju – także w miarę możliwości w ramach GK GPW SA;
  • Pakiet socjalny: karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna.

Oczekujemy:

  • Dyspozycyjności;
  • Pełnego zaangażowania w powierzone działania;
  • Wspierania (wzajemnego) pracowników w zespole;
  • Szerokiego spojrzenia na swoje zadania – szczególnie w kontekście pracy i oczekiwań innych zespołów;
  • Punktualności;
  • Wysokiej jakości realizowanych zadań;
  • Wnoszenia nowych pomysłów / inicjatyw w pracę zespołu.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji (CV oraz List Motywacyjny) na adres praca@tge.pl  z podanym w tytule maila Główny Specjalista w Biurze Zarządu w terminie do dnia 31 lipca 2017 r.

Do aplikacji proszę dołączyć klauzulę:

„Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Towarową Giełdę Energii S.A. z siedzibą przy ul. Poleczki 23 bud. H w Warszawie  02-822 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego obecnie lub w przyszłości, zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29.08.1997  o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poz. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.”

HelpDesk IT

  • Pierwsza linia wsparcia dla pracowników firmy,
  • Zarządzanie domeną Active Directory,
  • Zarządzanie serwerami poczty opartymi o MS Exchange,
  • Wdrażanie, utrzymanie i zarządzanie stacjami roboczymi pracowników firmy,
  • Podejmowanie działań naprawczych w przypadku wystąpienia awarii,
  • Wdrażanie nowych rozwiązań informatycznych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (IT) lub student ostatniego roku studiów,
  • Znajomość systemów operacyjnych Windows 7-10, oraz Windows Serwer 2008 – 2012 R2,
  • Znajomość MS Exchange,
  • Znajomość zagadnień sieci TCP/IP i usług sieciowych,
  • Umiejętność posługiwania się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym,
  • Umiejętności analityczne,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywność.

  • Znajomość Power Shella,
  • Znajomość podstaw systemu Linux.

Oferujemy:

  • Pracę na pełen etat,
  • Pakiet socjalny: karta Multisport oraz prywatna opieka medyczna,
  • Dostęp do nowoczesnych technologii.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji (CV oraz List Motywacyjny) na adres praca@tge.pl  z podanym w tytule maila „HELPDESK IT” w terminie do dnia 31 lipca 2017 r.

Asystent ds. Notowań, Departament Operacji Giełdowych

Główne obowiązki:

  • Prowadzenie sesji giełdowych w zakresie operatora sesji na wszystkich rynkach prowadzonych przez TGE;
  • Archiwizacja danych oraz nadzór nad bazami danych dotyczącymi sesji giełdowych;
  • Obsługa systemu notującego i rozliczeniowego oraz innych systemów giełdowych;
  • Przygotowywanie raportów z wynikami sesji giełdowych;
  • Współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi TGE, a także z instytucjami zewnętrznymi związanymi z działalnością Spółki w zakresie wykonywanych zadań Departamentu Operacji Giełdowych;
  • Przygotowywanie zmian w regulacjach giełdowych i procedurach związanych z zakresem zadań Departamentu Operacji Giełdowych;
  • Udział w projektach związanych z rozwojem rynku giełdowego.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne  lub techniczne;
  • Wskazane doświadczenie w pracy w sektorze energetycznym lub finansowym;
  • Wymagana dobra znajomość języka angielskiego oraz bardzo dobra znajomość obsługi komputera wraz z pakietem MS Office;
  • Kandydat powinien być odpowiedzialny, kreatywny, potrafiący radzić sobie w trudnych i stresowych sytuacjach;
  • Zdany egzamin na maklera giełd towarowych lub maklera papierów wartościowych będzie dodatkowym atutem.

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie aplikacji (CV oraz List Motywacyjny) na adres praca@tge.pl  z podanym w tytule maila „ Asystent ds. Notowań” w terminie do 31 lipca 2017 r.

Kurier TGE